Masáže

Každého z nás někdy bolí záda. Je to výsledek rychlého životního stylu a nedostatku času věnovat se sami sobě. Pokud máte málo energie, trpíte stresem, cítíte se unavení a trápí Vás bolesti zad, krční páteře nebo nohou, dopřejte si alespoň hodinu odpočinku při masáži. Na chvíli zapomenete na celý svět, bolesti ustoupí, tělo si odpočine a zregeneruje a Vy budete jako znovuzrození.

Masírujeme dle objednání!

Rekondiční sportovní

Je využívána především jako pravidelná prevence nebo jako uvolnění při dlouhodobém přetěžování některých partií těla. Pomůže od spasmů, bloků a bolestech svalstva a podpoří metabolismus. 

Havajská masáž

Tradiční masáž pocházející z havajských ostrovů je založena na rytmických technikách využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí a loktů. Během masáže dochází k hluboké relaxaci a k propojení těla i ducha. Masáž Lomí-Lomí je označována za perlu mezi masážemi. Dochází ke stimulaci krevního oběhu a lymfatického systému. Detoxikuje organismus, hluboce relaxuje a harmonizuj kloubní spojení, odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí.

Medová detoxikační masáž

Med je nanášen na pokožku zad, která jsou masírována pomocí speciálních hmatů, díky kterým jsou vysávány toxické látky, které se ukládají hluboko u páteře. Toxiny způsobují oslabování organismu, což má za důsledek vznik různých onemocnění.  Struktura  a barva medu se během masáže mění, dle druhu a množství vyloučených toxinů. Medová masáž ovlivňuje svalstvo zad a příznivě působí na celý organismus. Doporučujeme vyzkoušet pči vyčerpání, bolestech zad a napětí.

Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy je mimořádně účinná masáž. Ulevuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystavováni. Působí jako opravdový lék na bolesti hlavy a ztuhlosti šíje.

Anticelulitidová masáž se skořicovým zábalem

Anticelulitidová masáž se skořicovým zábalem je jedna z velmi účinných masáží v boji proti celulitidě, únavě nohou, formování, vypnutí a celkovému zlepšení kvality pokožky. Cílem této techniky je působení na tukové buňky, a to pro zrychlení podkožního metabolismu a zlepšení odtoku nežádoucích látek.

Masáž je prováděna kompresivními hmaty, které ovlivňují podkožní tukové struktury - rozrušují se tukové tkáně. Aktivuje se podkožní metabolismus a hluboké svalové struktury, díky čemuž dochází k lepšímu vstřebávání tuků. Masáží se také ovlivňují hluboké i povrchové kapiláry a svaly, a tím dochází k výborné regeneraci a relaxaci.

Součástí této masáže je aktivní zábal pro zpevnění a vyhlazení pokožky, zrychlení cirkulace krve a lymfy, a pro detoxikaci organismu.

rezervace

follow us on fb

tel Help +420 774 586 677 / info@fit-salon.cz

© Copyright 2011 / FIT-SALON / All rights reserved